Bir ev satışından ne dedikodular çıktı… Ünlü çifti bir rahat bırakmadılar

İşte şimdi tam da böyle bir durumda ünlü bir çift var.

Tam 24 yıldır evli olan bu çiftin dışarıdan bakıldığında mutlu bir hayatı var. Aralarındaki yaş farkını dert bile etmeyen çift, iki çocuklarıyla birlikte bir elleri yağda bir elleri balda yaşayıp gidiyorlar. En azından dışarıdan görünen öyle.

Ama diğer yandan neredeyse bir yıldır da haklarında, evliliklerinin kötüye gittiği hatta boşanma hazırlıkları yaptıkları söylentisi dolanıyor. Ünlü çiftten gelen son hamle de bir süredir azalan söz konusu iddiaları bir kez daha alevlendirdi.

Bu ünlü çift, artık çocukları büyüyüp evden ayrılma zamanı geldiği için, göz kamaştıran lüks evlerini satışa çıkardı.

Bunun duyulmasından sonra da yine dedikodu çarkları dönmeye başladı ve bir yıldır kurulan cümleler tekrarlanır oldu: ” Boşanacaklar… Bu ev satışı da bunun hazırlıklarından biri…”

EV SATIŞA ÇIKTI SÖYLENTİLER YİNE ALEVLENDİ
2000 yılında evlenen Catherine Zeta Jones ile Michael Douglas bu ünlü çift.

Douglas ile onunla evlenebilmek uğruna eski karısı Diandra’ya bir servet ödediği Zeta Jones’un evliliğinin sarsıntıda olduğu bir süredir konuşuluyor.

Aslına bakılırsa 2013 yılında kısa bir ayrılık süreci de yaşadı çift. Hatta barışmalarının ardından Michael Douglas “Her evlilikte olur böyle olaylar” diyerek konuyu kapattı.

Ama Catherine Zeta Jones ile Michael Douglas, New York’taki malikanelerini satışa çıkardıklarını açıklayınca, evliliklerinin yine bir sarsıntı geçirdiği konuşulmaya başlandı.

ONLARIN AÇIKLAMASI BAMBAŞKA 
Çiftin açıklamasına göre evi satmak istemelerinin nedeni, çocukları 21 yaşındaki Carys ile 23 yaşındaki Dylan’ın artık evden ayrılma zamanının gelmiş olması.

Öte yandan yapılan yorumlara göre birçok mülkü olan çiftin özellikle bu evi satışa çıkarması büyük bir sorunun işareti.

Bu yorumlara göre Catherine Zeta Jones ile Michael Douglas’ın sekiz yatak odalı ve 12 banyolu bu evi “hayatlarının odak noktası” yani ağırlıklı olarak yaşadıkları aile evi. Çocuklar kendi hayatlarını kurmak için evden ayrılsa bile ailenin buluşma noktası. O yüzden de evi elden çıkarmak istemeleri Catherine Zeta Jones ile Michael Douglas’ın aralarının bozuk olduğunun işareti.

Geçen yıl da bazı mülklerini satışa çıkaran ünlü çiftin boşanmaya hazırlandığı konuşulmuştu. Mülklerini satarak da olayı fazla büyütmeden para bölüşümü yapacakları iddialarını gündeme getirmişti.

‘EVET, KALDIK BAŞ BAŞA… ŞİMDİ NE KONUŞACAĞIZ?’
79 yaşındaki Michael Douglas, evin satışa çıkarılmasıyla ilgili yaptığı bir açıklamada çocuklar gittikten sonra evin kendilerine çok büyük geldiğini fark ettiklerini ve birbirlerine bakarak “Evet… Şimdi ne konuşacağız?” diye sorduklarını söylemişti.

Bütün bunları bir araya getiren iddialara göre Douglas ile 54 yaşındaki Catherine Zeta Jones’un bu evi satmasının her ikisinin de hayatlarındaki yeni bir ve önemli bir değişimin habercisi.

Diğer yandan Zeta Jones ise çocuklarının evden ayrılma zamanı geldiğini belirterek “Galiba artık burayı satmanın zamanı geldi” demişti.

54 yaşındaki yıldız, artık kocasıyla birlikte zamanlarının daha fazla bölümünü Bermuda ve Avrupa’daki konutlarında geçirmeyi planladıklarını da sözlerine eklemişti.

Öyle ya da böyle görünüşe göre ünlü çift hakkındaki bütün bu “boşanıyorlar” söylentilerinin sonu gelmeyecek. Tıpkı onlar kadar göz önünde olan diğer ünlü çiftler gibi!

Catherine Zeta Jones ile Michael Douglas’ın satışa çıkmasıyla bunca söylentiye davetiye çıkaran eve gelirsek…   

BEŞ YIL ÖNCE SATIN ALDILAR
54 yaşındaki Zeta Jones ile 79 yaşındaki Douglas bu evi bundan beş yıl önce satın almıştı. 23 yaşındaki oğulları Dylan ve 21 yaşındaki kızları Carys ile birlikte söylediklerine göre burada gerçekten de güzel anılar biriktirdiler.

Ama Zeta Jones’un The Wall Street Journal’e anlattığına göre artık çocuklar kendi hayatlarını kurmak ve öğrenimlerini sürdürmek üzere yani “Yuvadan uçmaya” hazırlanıyorlar. Bu yüzden de mülklerinden biri olan bu saray yavrusunu satışa çıkardı ünlü çift.

LÜKS OLANAKLARIYLA GÖZ KAMAŞTIRIYOR 
Ünlü çiftin dört katlı bu mülk, tam 11 bin metrekarelik bir arazide yer alıyor. Sunduğu olanaklar ise dudak uçuklatacak türden. Sekiz tane yatak odası ve 12 tane de banyosu bulunuyor.

Mülkün en çok dikkat çeken yanlarından biri de kapalı yüzme havuzu. Bu havuzda yüzerken bir yandan da bahçenin yemyeşil manzarasını seyretmek mümkün.

Mülkün ilk katında bu kapalı yüzme havuzunun yanı sıra bir spor salonu da bulunuyor. Geniş bir oturma odası, her tür olanakla donanmış bir mutfak ve bir çalışma odası da ünlü çiftin evinin ilk katında yer alıyor.

HER YANI ÖZENLE DEKORE EDİLDİ 
Catherine Zeta Jones ve Michael Douglas’ın satışa çıkardığı evin iki katlı bir de kütüphanesi var. Burası da hem binlerce dolar ödenerek ünlü dekoratörlerle yapılan çalışmanın bir ürünü. En çok dikkat çeken ayrıntı ise tavandan sallanan göz alıcı kristal avize.

Ünlü çiftin mülkünün bazı bölümleri klasik bir tarzda dekore edilmiş. Fakat bazı bölümleri de son derece çağdaş çizgiler taşıyor. Bu bölümlerde ise beyaz başta olmak üzere açık tonlar hakim.

Zeta Jones ve Douglas’ın satışa çıkardığı evinin yemek odası ise başka bir dünya gibi. Geniş bir ortamda çok sayıda kişinin aynı anda yemek yiyebilmesi ve vakit geçirebilmesi için olanak sunuyor.

Mülkün Hudson nehri manzaralı terası ve bahçesi ise dikkat çekecek türden. Bu arada mülkün Hudson Nehri’ne bakan kendine ait bir iskelesi olduğunu da hatırlatalım.

Catherine Zeta Jones ile Michael Douglas’ın bu mülkü satışa çıkarmalarının nedenlerinden biri de bundan böyle vakitlerini ağırlıklı olarak Avrupa’daki ya da Bermuda’daki mülklerinde geçirme isteği.

Zeta Jones ve Douglas, ABD’nin yanı sıra dünyanın farklı coğrafyalarında da mülklere sahip.
?

Mülkün alt katındaki en çok dikkat çeken ayrıntılardan biri bahçe manzaralı kapalı yüzme havuzu.

Mülkün bazı bölümlerinde klasik çizgiler hakim.

Ama bazı bölümleri daha modern dekore edilmiş.

Ünlü çiftin satışa çıkardığı evin birçok bölümünde bahçeye bakan dinlenme köşeleri yer alıyor. 

Zeta Jones ve Douglas’ın satışa çıkardığı evinde 8 tane yatak odası bulunuyor. Bunların hepsinin kendine ait banyoları bulunuyor. 

Ünlü çiftin biri 23, diğeri 21 yaşındaki iki çocuğu da artık kendi hayatlarını kurmak üzere. 

24 yıldır evli olan Catherine Zeta Jones ve Michael Douglas hakkında zaman zaman ayrılık söylentileri çıkıyor. Ama onlar kimi zaman sorunlarla karşılaşsa da evliliklerini sürdürüyor.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir