Efsanevi rock müzisyeni Lenny Kravitz Pepsi’nin sunduğu UEFA Şampiyonlar Ligi Finali Açılış Gösterisi’ni sallayacak!

Pepsi® ve UEFA, efsanevi rock müzisyeni Lenny Kravitz’in 1 Haziran’da Londra’daki Wembley Stadyumu’nda Pepsi tarafından sunulan UEFA Şampiyonlar Ligi Finali Açılış Gösterisi’nin ana performansını üstleneceğini duyurmanın heyecanını yaşıyor. Bu, Pepsi ve UEFA’nın merakla beklenen açılış gösterisiyle finale damgasını vuracağı sekizinci yıl, kulüp futbol takvimindeki en büyük finale sadece birkaç dakika kala unutulmaz bir deneyim yaşanacak.

Dinamik sahne duruşu ve ikonik hitleriyle tanınan Grammy ödüllü sanatçı, sesi ve etkileyici sahne duruşuyla onlarca yıldır izleyicileri büyülüyor. Kısa süre önce Hollywood Şöhret Kaldırımı’nda bir yıldız alan Kravitz, 24 Mayıs’taki lansmanından önce hem hayranlar hem de eleştirmenler arasında heyecan yaratan, merakla beklenen yeni albümü Blue Electric Light’ı hazırlamak için çalışıyor.

Merakla beklenen performansın heyecanını daha da artırmak için Pepsi, ‘Wembley Is Blue | Lenny Kravitz x UCL Final Kick Off Show by Pepsi’| başlıklı enerjik bir kısa film yayınladı. BURADA İZLEYİN Filmde, Lenny Kravitz, Wembley Stadyumu’nun çimlerine çıkmadan önce, elinde boya fırçasıyla duvarları Pepsi Mavisi ile kaplayarak, yavaş yavaş bir tünelden aşağı yürürken, UEFA Şampiyonlar Ligi marşının ıslıkla çalınmasını duyuyoruz. Rock yıldızının görkemli UEFA Şampiyonlar Ligi kupasını geçmesinden sonra kamera aniden yükseliyor ve sahayı Kravitz’in yüzünün mavi boyalı olduğu duvar resminin kapladığını ve Londra’daki gösteri için nabız gibi atan stadyumu görüyoruz.

Kravitz şu yorumu yaptı: “Kalbimde özel bir yere sahip olan Londra’da Pepsi’nin sunduğu UEFA Şampiyonlar Ligi Finali Açılış Gösterisi’nde sahneye çıkmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Pek çok kişi için çok önemli olan bu final öncesinde çok heyecan verici bir gösteri olacak. Size gösterimizi sunmak için sabırsızlanıyoruz.”

PepsiCo Küresel Marka Pazarlama Başkan Yardımcısı Eric Melis şunları ekledi: “Hem müzik hem de futbolda zengin bir mirasa sahip bir marka olarak, dünyanın dört bir yanından milyonlarca izleyiciyi ve müzik dünyasının en ikonik isimlerinden birini bir araya getirmenin gururunu yaşıyoruz. Müziğin, sporun ve eğlencenin evi Londra’daki ikonik Wembley Stadyumu’nda Pepsi’nin sunduğu UEFA Şampiyonlar Ligi Finali Açılış Göterisi’nin ana peformasını gösteriye benzersiz bir dinamizm ve enerji katan, müzik sektörünün bir efsanesi üstlenecek. Lenny Kravitz sürekli olarak elinden gelenin en iyisini yapan ve tüm çalışmalarında sevgi ve insanlığı yayan biri; hayatı “Lezzete Susayınca’ mottomuza göre yaşıyor. Hayranların bu kaçırılmayacak gösteriye nasıl tepki göstereceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

UEFA pazarlama direktörü Guy-Laurent Epstein şunları söyledi: “Pepsi’nin sunduğu bu yılki UEFA Şampiyonlar Ligi Finali Başlama Şovu, efsanevi Rock and Roll ikonu Lenny Kravitz’in sahneye çıkmasıyla taraftarları ayağa kaldıracak ve Kravitz imza performanslarından birini sergileyecek. Pepsi ile uzun süredir devam eden verimli ortaklığımızla, futbol takvimin en önmeli maçlarından birini Wembley’deki taraftarlar ve dünyanın dört bir yanından izleyenler için daha unutulmaz ve eğlenceli hale getirmekten gurur duyuyoruz.”

Pepsi ve UEFA, bir kez daha UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde, dünyanın en ikonik sanatçılarını ve futbolunu tek bir etkinlikte bir araya getirerek tarihe damgasını vuruyor.  Pepsi tarafından sunulan UEFA Şampiyonlar Ligi Finali Başlama Şovu, yılın en önemli maçlarının birinden sadece birkaç dakika önce dünya çapında 200’den fazla ülke ve bölgede yayınlanacak.

Taraftarlar, Kick Off Show’u yerel yayıncıları ve resmi UEFA YouTube kanalı aracılığıyla izleyebilirler.  Pepsi’yi Instagram, X (resmi olarak Twitter) ve Facebook’ta takip edebilirsiniz.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir