Rapçi Rylo Huncho Video Çekerken Kendini Vurdu!

Rapçi Rylo Huncho, sosyal medyada video çekerken kazara kendini vurarak, öldü.

TABANCAYI BAŞINA DOĞRULTTU

Gerçek adı Raleigh Freeman III olan genç rapçi, Instagram’da bir tabanca ile oynarken görüldü. Tabancanın lazer nişangahı ve fenerini gösterdikten sonra, güvenlik kilidini kapattı ve tabancayı başına doğrultarak tetiği çekti.

SİLAH ELİNDE PATLADI

Silahın patlamasıyla telefon yere düştü ve Rylo Huncho kameradan çıktı. Suffolk polisi, 17 yaşındaki gencin “kazara kendini vurma sonucu” hayatını kaybettiğini doğruladı ancak isim vermedi.

​​​​​​

CENAZE MASRAFLARI İÇİN AİLESİ KAMPANYA BAŞLATTI

Freeman, hastaneye kaldırıldı ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ailesi, cenaze masrafları için 15,000 dolar toplamak amacıyla bir GoFundMe kampanyası başlattı.

Rylo Huncho’nun Instagram’da 27,000 takipçisi, Spotify’da ise yaklaşık 680 aylık dinleyicisi bulunuyordu. Şarkılarında genellikle şiddet ve cinsellik temaları işleniyordu. Sosyal medya paylaşımlarında sık sık rap yaparken ve marihuana içerken görülüyordu.

Mart ayında TikTok’ta paylaştığı bir videoda, kendini vurduğu silahı açıkça sergilediği görüldü. Okulundan bir öğretmen olan Kara Dorsey, öğrencilerin ve ailenin bu kayıptan derin üzüntü duyduğunu belirterek, “Okul ailemiz dün bir kayıp yaşadı. Öğrencilerden biri ve bir yakını, annesine yardımcı olmak için bir GoFundMe kampanyası başlatmamızı rica etti” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir